بهترین هتل های استانبول برای یک قرار ملاقات کاری

برای یک کسب و کار، مهم ترین عامل در ایجاد بالاترین تأثیر در جلسات کاری ، ایجاد فضای مناسب است. مهم نیست که برنامه چیست، موضوع جلسات کاری در نهایت ارائه اطلاعات با نتیجه نهایی کسب درآمد است. اطلاعات منتقل شده اخبار خوب باشد یا بد، شرکت کنندگان باید در محیط راحتی باشند، به ویژه اگر این شرکت کنندگان خریداران، سرمایه گذاران و یا مشتریان بالقوه باشند.
یکی از بهترین هتل های چهار ستاره استانبول برای این هدف، هتل Buyuk Keban است. این هتل یک گزینه عالی برای میزبانی جلسات کسب و کار حرفه ای ها است. اتاق های نشست این هتل به شکل فوق العاده ای با الهام از آثار هنری ترکیه طراحی شده است که تصویری قوی و جسورانه از یک شرکت روستایی و مدرن آسیا ایجاد می کند.
دو نوع اتاق جلسه
مهم نیست که جلسات شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، هتل Buyuk Keban دو نوع اتاق جلسه به شما پیشنهاد می کند:
Compact – اتاق های کمپنی جمع و جور ما می تواند پذیرای تا ۲۵ نفر باشد. این فضا مناسب برای جلسات اجرایی و کسب و کارهای کوچک است.
Grande – بزرگترین اتاق جلسه ما تا حدود ۴۲-۸۰ نفر ظرفیت دارد. این نوع از اتاق ها، ایده آل برای کنوانسیون ها و کسب و کارهای بزرگ تر میباشد.
انواع اتاق جلسه
هتل Buyuk Keban به عنوان یکی از معتبرترین هتل های استانبول ترکیه، به متخصصین کسب و کار چهار نوع ساختار استقراری که ممکن است برای جلسات آنها مناسب تر باشد ارائه می دهد :
استقرار به شکل U – میز و صندلی ها در این شیوه به شکل U مرتب شده اند، شرکت کنندگان قسمت بیرونی میزها نشسته اند. این فرمت به همه شرکت کنندگان این اجازه را می دهد که همزمان با ایجاد یک گروه بزرگ با یکدیگر تبادل چهره به چهره داشته و با هم ارتباط برقرار نمایند.

استقرار به صورت کلاس درس – در یک استقرار کلاس گونه، میزها که افراد دونفر دونفر پشت آنها می نشینند، به صورت پشت به پشت قرار می گیرند. تمام صندلی ها در یک راستا واقع می شوند. مدرس یا مربی همچنان توانایی حرکت در اتاق را دارد. این نوع تنظیم برای کلاسهای آموزشی مناسب است.

استقرار گروهی – تنظیمات گروهی برای جلسات بحث و گفتگو بسیار مناسب است. این بیشتر یک فضای مجاورتی است که در هر میز از ۴ تا ۸ نفر قرار می گیرند.

استقرار آمفی تئاتری – استقرار آمفی تئاتری تا حدودی شبیه به کلاس درس است، با این تفاوت که نیازی به میز نیست. این نوع بهترین شکل استقرار برای رسیدن به حداکثر ظرفیت است. به عنوان نمونه، برای کنفرانس های شلوغ که نیاز به توجه کمی دارند، این بهترین گزینه است. البته، اگر یک جلسه شرکتی نیاز به تماشای یک فیلم آموزشی داشته باشد، این نوع استقرار نیز ایده آل خواهد بود.

تسهیلات و امکانات
اتاق های جلسات هتل Buyuk Keban از تکنولوژی تهویه پیشرفته ای برخوردار هستند. هر دو نوع اتاق جلسه این هتل به سیستم Wireless Bose L-1 متصل شده اند که ۱۸۰ درجه پوشش صدای افقی را ارائه می دهد. در این هتل همچنین یک سیستم میکروفون بی سیم، یک مبدل اسلاید، یک پروژکتور با DVI، VGA و خروجی HDMI همراه با نشانگر لیزری، چراغهای خودکار، تلنگر و مهمتر از همه یک شبکه خصوصی WiFi را در اختیار مهمانان قرار می دهد. به لحاظ ارائه امکانات در برگزاری نشست ها و ملاقات های کاری، هتل Buyuk Keban یکی از بهترین هتل های استانبول میباشد.

News Reporter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *